1 / 1
Продадено
Слика на Микрофон Sandberg Streamer, црна

Микрофон Sandberg Streamer, црна

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
63.21 €
58.34 €
со ДДВ Без ДДВ 49.44 €
Заштеди 4.87 €
-8%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Sandberg Streamer е одличен микрофон со издржлив дизајн, кој е загарантиран за стримери и видео продуценти кои сонуваат за одличен звук. Така, можете само да престанете да сонувате! Може да го држите микрофонот во рака или да го користите практичниот држач што е вклучен во пакетот. Лесен за употреба, кога е поврзан со компјутер преку USB -порта, работи веднаш без инсталирање драјвери. Комплетот содржи -Елегантен метален микрофон -Попајте филтер за да го намалите надворешниот шум во микрофонот -Капак на ветрот за да го потиснете дишењето и бучавата од ветерот -Прилагодлива рака на масата - лесна за монтирање и прилагодување за најдобра поставеност -Амортизер за удар за да се елиминира бучавата од вибрациите во микрофонот
Гаранција за производителот:
1 година
Минимален опсег на фреквенција [Hz]:
30
Максимален опсег на фреквенција [kHz]:
16
Бит-стапка [малку / s]:
24
Чувствителност [dB / SLP]:
-38
Лансиран:
29. 3. 2020
Код на производителот:
126-09
Vendi i prodhimit:
China
EAN:
5705730126093
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Микрофон Sandberg Streamer, црна
58.34 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ