1 / 6
Слика на Микрофон C-TECH MIC-01
Слика на Микрофон C-TECH MIC-01
Слика на Микрофон C-TECH MIC-01
Слика на Микрофон C-TECH MIC-01
Слика на Микрофон C-TECH MIC-01
Слика на Микрофон C-TECH MIC-01

Микрофон C-TECH MIC-01

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
14.44 €
со ДДВ Без ДДВ 12.24 €

Само уште 2
GjirafaFLEX
Бидете флексибилни со GjirafaFlex

GjirafaFLEX е дополнителна услуга која ја нудиме како брзо решение доколу имате неисправен производ во гарантниот период од 1 година, без да чекате на овластени сервисери. Со оваа услуга, ќе бидете контактирани во рок од 24 часа од моментот кога ќе ја добиете нарачката, за тоа дали производот ќе се сервисира, ќе добиете нов како замена или средствата ќе се задржат како кредит за друга нарачка. Потоа, ќе бидете известени за периодот на сервисирање, за замена со нов производ или за негово враќање.

*Се прифаќаат само фабричките дефекти, а не и физичка штета која може да биде предизвикана на производот.

Испорака
Време на пристигнување на производот: - СКОПЈЕ
26 јули 2024 - 27 јули 2024
Македонија, други
27 јули 2024 - 29 јули 2024
Време на пристигнување на производот е периодот од моментот кога е направена верификација на вашата нарачка и известувањето за верификација што го добивате преку е-пошта или смс.
Ако нарачката е поставена сега, производот пристигнува во временскиот рок наведен погоре. Постојано ќе Ве известуваме преку е-пошта за локацијата на вашата нарачка, како и кога истата ќе пристигне во нашиот магацин и кога ќе биде испорачана до вашата адреса.

*Во 99% од случаите, производите пристигнуваат во временскиот рок наведен погоре. Имајте в предвид дека меѓународните празници влијаат испораката да се одложи за околу 2 дена.

Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка

Проширете ја вашата опрема со квалитетен микрофон кој нуди јасен природен звук, професионален изглед и мала тежина. Можете да го користите микрофонот за нормална компјутерска комуникација, за снимање музика или изговорен збор или за да го користите за да звучите конференции. Секогаш можете да сметате на него! Лесно поврзување Микрофонот C-TECH MIC-01 е опремен со кабел долг 2,5 метри кој во никој случај нема да ве ограничува! Покрај тоа, поврзувањето на микрофон е многу едноставно. Многу удобно се поврзува благодарение на позлатениот приклучок од 3,5 mm. Содржина на пакетот Пакетот вклучува практичен статив што можете да го користите доколку не сакате да го држите микрофонот, како и стерео 3-пински / 4-пински приклучок за поврзување на микрофонот со уред опремен со комбиниран аудио приклучок за слушалки и слушалки. . Клучни својства C-TECH MIC-01 е десктоп микрофон, фреквенција 50 Hz-16 kHz, насочен кардиоидна карактеристика, позлатен џек од 3,5 mm, димензии на микрофонот 42 x 42 x 130 mm, должина на кабел 250 cm, опремен со држач.

Боја:
ЦРНО
Гаранција за производителот:
1 година, 1 година
Код:
MIC-01
Производител:
C-Tech, C-Tech
Код на производителот:
MIC-01
Vendi i prodhimit:
China
EAN:
8594125009144
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Микрофон C-TECH MIC-01
14.44 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ