1 / 2
Продадено
Слика на Шредер за хартија Fellowes 36 C
Слика на Шредер за хартија Fellowes 36 C

Шредер за хартија Fellowes 36 C

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
90.70 €
87.45 €
со ДДВ Без ДДВ 74.11 €
Заштеди 3.24 €
-4%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка

Личен уништувач дизајниран за работа со низок интензитет. Пресек 4 × 40 mm, влез 230 mm, капацитет 6 листови, волумен на корпа 12 L. Можност за уништување покрај клипови за хартија и хартија и платежни картички, автоматско вклучување / запирање, класификација P-2, брзина на уништување 3 m / min .

Гаранција за производителот:
1 година
Опција за виртуелизација:
12
Капацитет на уништување [страница]:
6
Ширина на влез [mm]:
230
Веб-страница на производителот:
fellowes.com
Пеша [кг]:
2.99
Стандардот DIN:
P-4
Вид на сечење:
Вертикално
Датум на лансирање:
4. 9. 2019
Димензии:
380 x 365 x 210 mm
Vendi i prodhimit:
China
EAN:
43859724987
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Шредер за хартија Fellowes 36 C
87.45 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ