1 / 6
Продадено
Слика на Мерач на активност Amazfit Band 5, портокалов
Слика на Мерач на активност Amazfit Band 5, портокалов
Слика на Мерач на активност Amazfit Band 5, портокалов
Слика на Мерач на активност Amazfit Band 5, портокалов
Слика на Мерач на активност Amazfit Band 5, портокалов
Слика на Мерач на активност Amazfit Band 5, портокалов

Мерач на активност Amazfit Band 5, портокалов

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
55.08 €
38.83 €
со ДДВ Без ДДВ 32.91 €
Заштеди 16.25 €
-30%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Лансиран:
6. 11. 2020
Гаранција за производителот:
1 година
Екран:
По
Огласник:
По
Мерење на пулсот:
Непосредни мерења
Водоотпорен:
По
Материјал за ремени:
TPU
Дијагонала на екранот:
1.1
Код:
A2005-OR
Жироскоп:
По
Акцелерометар:
По
Ширина mm:
18.5
Висина mm:
47,2
Дебелина мм:
12,4
Оперативни системи поддржани од ОС:
Андроид, iOS
Пеша г.:
24
MAh капацитет на батеријата:
125
Заштитен материјал:
Поликарбонат
трчање:
По
ВЕЛОСИЕ:
По
пливање:
По
Играј:
По
Вид на водоотпорност:
5 ATM
Пешачење / фитнес:
По
Очекувано траење на батеријата [денови]:
15
Должина на ременот [mm]:
235
Производител:
Xiaomi
Боја:
портокалова
EAN:
6972596101611
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Мерач на активност Amazfit Band 5, портокалов
38.83 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ