1 / 1
Продадено
Слика на Scosche резервнен ароматичен филер за полненжње за држач Fresche, кожен мирис, 2 парчиња

Scosche резервнен ароматичен филер за полненжње за држач Fresche, кожен мирис, 2 парчиња

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
757 MKD.
490 MKD.
со ДДВ Без ДДВ 415 MKD.
Заштеди 267 MKD.
-36%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Гаранција за производителот:
1 година
Доверливост:
100 %
Лансиран:
3. 3. 2021
Производител:
Скоше
Веб-страница на производителот:
Scosche.com
EAN:
33991081901
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Scosche резервнен ароматичен филер за полненжње за држач Fresche, кожен мирис, 2 парчиња
490 MKD.
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ