1 / 8
E shitur
Foto e Mbrojtëse Spigen Rugged Armor për iPad Pro 12.9" (2018/2020), e zezë
Foto e Mbrojtëse Spigen Rugged Armor për iPad Pro 12.9" (2018/2020), e zezë
Foto e Mbrojtëse Spigen Rugged Armor për iPad Pro 12.9" (2018/2020), e zezë
Foto e Mbrojtëse Spigen Rugged Armor për iPad Pro 12.9" (2018/2020), e zezë
Foto e Mbrojtëse Spigen Rugged Armor për iPad Pro 12.9" (2018/2020), e zezë
Foto e Mbrojtëse Spigen Rugged Armor për iPad Pro 12.9" (2018/2020), e zezë
Foto e Mbrojtëse Spigen Rugged Armor për iPad Pro 12.9" (2018/2020), e zezë
Foto e Mbrojtëse Spigen Rugged Armor për iPad Pro 12.9" (2018/2020), e zezë

Mbrojtëse Spigen Rugged Armor për iPad Pro 12.9" (2018/2020), e zezë

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
3,950 MKD.
3,090 MKD.
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 2,619 MKD.
Ju kurseni 860 MKD.
-22%

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Mbrojtësja dallohet për dizajnin e saj dhe i siguron pajisjes mbrojtje shumë të nevojshme nga rëniet, gërvishtjet dhe konsumimi i përditshëm. Duke përdorur teknologjinë Air Cushion dhe duke rritur shtresën e saj rreth kamerës dhe ekranit, prodhuesi thekson sigurimin e vendeve delikate të pajisjes. Përpunimi i kujdesshëm lë qasje të lehtë dhe të lirë tek kontrollet dhe lidhësit e karikimit dhe kufjeve.
Dizajnuar për:
Tablet
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit, 1 vit
I përdorshëm me:
Apple iPad Pro 12,9 2018, Apple iPad Pro 12,9 2020
I përdorshëm me markat:
Apple
Kodi i prodhuesit:
ACS01031
Kodi:
ACS01031
Lloji i mbështjellësit:
Mbulesa e pasme, Kopertina e pasme
Materiali:
Polikarbonat
Ne ju rekomandojmë që ta rimerrni produktin në:
Servis Çek a.s.
Ngjyra:
Zezë, Hiri/Metalike, Zezë
Përputhshmëria:
Apple iPad Pro 12,9 2018, Apple iPad Pro 12,9 2020
Prodhuesi:
Spigen, Spigen
EAN:
8809685629719
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Mbrojtëse Spigen Rugged Armor për iPad Pro 12.9" (2018/2020), e zezë
3,090 MKD.
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo