1 / 6
Продадено
Слика на Заштитник Sony за Sony RX0, водоотпорен
Слика на Заштитник Sony за Sony RX0, водоотпорен
Слика на Заштитник Sony за Sony RX0, водоотпорен
Слика на Заштитник Sony за Sony RX0, водоотпорен
Слика на Заштитник Sony за Sony RX0, водоотпорен
Слика на Заштитник Sony за Sony RX0, водоотпорен

Заштитник Sony за Sony RX0, водоотпорен

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
79,328 MKD.
53,290 MKD.
со ДДВ Без ДДВ 45,161 MKD.
Заштеди 26,038 MKD.
-33%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Код на производителот:
MPKHSR1.SYH
Користено со:
Sony RX0
Наменето за:
Дигитален фотоапарат
Користи со брендови:
Сони
Надворешни димензии:
99,2 x 71,5 x 62,8
Производител:
Сони
Веб-страница на производителот:
Sony.cz
Боја:
ЦРНО
Гаранција за производителот:
1 година
EAN:
4548736065949
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Заштитник Sony за Sony RX0, водоотпорен
53,290 MKD.
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ