1 / 1
Слика на Meliconi Држач за телевизор 580454 FlatStyle ETR100, црн

Meliconi Држач за телевизор 580454 FlatStyle ETR100, црн

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
1,490 MKD.
1,290 MKD.
со ДДВ Без ДДВ 1,093 MKD.
Заштеди 200 MKD.
-14%

Само уште 1
GjirafaFLEX
Бидете флексибилни со GjirafaFlex

GjirafaFLEX е дополнителна услуга која ја нудиме како брзо решение доколу имате неисправен производ во гарантниот период од 1 година, без да чекате на овластени сервисери. Со оваа услуга, ќе бидете контактирани во рок од 24 часа од моментот кога ќе ја добиете нарачката, за тоа дали производот ќе се сервисира, ќе добиете нов како замена или средствата ќе се задржат како кредит за друга нарачка. Потоа, ќе бидете известени за периодот на сервисирање, за замена со нов производ или за негово враќање.

*Се прифаќаат само фабричките дефекти, а не и физичка штета која може да биде предизвикана на производот.

Испорака
Време на пристигнување на производот: - СКОПЈЕ
08 декември 2023 - 15 декември 2023
Македонија, други
09 декември 2023 - 16 декември 2023
Време на пристигнување на производот е периодот од моментот кога е направена верификација на вашата нарачка и известувањето за верификација што го добивате преку е-пошта или смс.
Ако нарачката е поставена сега, производот пристигнува во временскиот рок наведен погоре. Постојано ќе Ве известуваме преку е-пошта за локацијата на вашата нарачка, како и кога истата ќе пристигне во нашиот магацин и кога ќе биде испорачана до вашата адреса.

*Во 99% од случаите, производите пристигнуваат во временскиот рок наведен погоре. Имајте в предвид дека меѓународните празници влијаат испораката да се одложи за околу 2 дена.

Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка

Овој држач е вистинскиот избор за 14'' - 25'' телевизори. Има носивост од 20 кг и може да се закачи на ѕидот на вашиот дом, канцеларија или каде и да ви треба. На крајот од него има слободен простор што може да се користи за други работи. Може да се наведнува под агол +/- 25 °.

Гаранција за производителот:
1 година
Максимален капацитет [кг]:
20
Максимално растојание од wallидот [см]:
8.6
Носители за:
TV
Тип на држач:
на столб
Веб-страница на производителот:
meliconi.com
Датум на лансирање:
5. 12. 2019
EAN:
8006023283873
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Meliconi Држач за телевизор 580454 FlatStyle ETR100, црн
1,290 MKD.
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ