1 / 6
E shitur
Foto e Mbajtëse për celular / tablet SWISSTEN S-GRIP T1-OP, e zezë
Foto e Mbajtëse për celular / tablet SWISSTEN S-GRIP T1-OP, e zezë
Foto e Mbajtëse për celular / tablet SWISSTEN S-GRIP T1-OP, e zezë
Foto e Mbajtëse për celular / tablet SWISSTEN S-GRIP T1-OP, e zezë
Foto e Mbajtëse për celular / tablet SWISSTEN S-GRIP T1-OP, e zezë
Foto e Mbajtëse për celular / tablet SWISSTEN S-GRIP T1-OP, e zezë

Mbajtëse për celular / tablet SWISSTEN S-GRIP T1-OP, e zezë

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
1,890 MKD.
1,590 MKD.
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 1,347 MKD.
Ju kurseni 300 MKD.
-16%

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar

Mbajtëse makine SWISSTEN e dizajnuar për instalim në një mbështetëse të shpinës. Falë kësaj mbajtëse, ju mund ta mbani tabletin ose celularin tuaj të mençur dhe të shijoni shikimin e videove gjatë vozitjes. Grykat kanë një hapësirë deri në 185 mm.

Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Lloji i mbajtëses:
Për makinë
Përqindja e dështimit:
E panjohur
Mbajtëse për:
Tablet
Uebfaqja e prodhuesit:
swissten.com
Data e lansimit:
23. 2. 2019
Besueshmëria:
100 %
Gjerësia maksimale [mm]:
185 mm
EAN:
8595217454637
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Mbajtëse për celular / tablet SWISSTEN S-GRIP T1-OP, e zezë
1,590 MKD.
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo