1 / 10
E shitur
Foto e Mbajtëse e celularit për biçikletë e motorçikletë CellularLine Interphone
Foto e Mbajtëse e celularit për biçikletë e motorçikletë CellularLine Interphone
Foto e Mbajtëse e celularit për biçikletë e motorçikletë CellularLine Interphone
Foto e Mbajtëse e celularit për biçikletë e motorçikletë CellularLine Interphone
Foto e Mbajtëse e celularit për biçikletë e motorçikletë CellularLine Interphone
Foto e Mbajtëse e celularit për biçikletë e motorçikletë CellularLine Interphone
Foto e Mbajtëse e celularit për biçikletë e motorçikletë CellularLine Interphone
Foto e Mbajtëse e celularit për biçikletë e motorçikletë CellularLine Interphone
Foto e Mbajtëse e celularit për biçikletë e motorçikletë CellularLine Interphone
Foto e Mbajtëse e celularit për biçikletë e motorçikletë CellularLine Interphone

Mbajtëse e celularit për biçikletë e motorçikletë CellularLine Interphone

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
3,790 MKD.
3,590 MKD.
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 3,042 MKD.
Ju kurseni 200 MKD.
-6%

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Produkti në fjalë është një mbajtëse për celular për motoiçikletë dhe vjen me një kualitet mëse të lartë. Ky produkt mund të rrotulloj pajisjen tuaj në plot 360 shkallë dhe po ashtu vjen me një qëndrueshmëri të lartë.
E rrotullueshme:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit, 1 vit
I përdorshëm me:
Univerzale
I përdorshëm me markat:
Univerzale
Kodi i prodhuesit:
SMMOTOCRAB
Kodi:
SMMOTOCRAB
Lloji i mbajtësit:
Për biçikletë, për motoçikletë, në biçikletë, në motor
Mbajtëse për:
Celular, Celular
Përputhshmëria:
Universal
Përqindja e dështimit:
E panjohur
Prodhuesi:
CellularLine, CellularLine
Rrotullimi:
EAN:
8018080300783
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Mbajtëse e celularit për biçikletë e motorçikletë CellularLine Interphone
3,590 MKD.
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo