1 / 5
Foto e Mbajtëse Baseus Small Ears Series (vertikale), e zezë
Foto e Mbajtëse Baseus Small Ears Series (vertikale), e zezë
Foto e Mbajtëse Baseus Small Ears Series (vertikale), e zezë
Foto e Mbajtëse Baseus Small Ears Series (vertikale), e zezë
Foto e Mbajtëse Baseus Small Ears Series (vertikale), e zezë

Mbajtëse Baseus Small Ears Series (vertikale), e zezë

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
1,190 MKD.
990 MKD.
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 839 MKD.
Ju kurseni 200 MKD.
-17%

Vetëm edhe 4
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Shkup
08 mars 2024 - 09 mars 2024
Maqedoni, të tjera
09 mars 2024 - 11 mars 2024
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Baseus Small Ears është mbajtëse kompakte mangetike e cila ju mundëson të mbani celularin tuaj me siguri të plotë në xhamin e përparmë dhe kështu të keni çasje direkte në çdo moment. Aksesori ëhstë i krijuar nga alumini i fortë me goma e qëndrueshme, mban pjesën ngjitëse e cila mund të vendoset lehtësisht mbi xhamin e makinës pa e bllokuar pamjen e plotë dhe vjen me ngjyrë të zezë.
Lansuar:
25. 5. 2019
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Lëvizshme:
Rrotullimi:
E rrotullueshme:
Kodi:
SUER-B01
Besueshmëria:
100 %
Prodhuesi:
Baseus
Ueb-i i prodhuesit:
Baseus.com
Mbajtëse për:
Celular
Lloji i mbajtësit:
Për makinë, magnetike
EAN:
6953156253063
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Mbajtëse Baseus Small Ears Series (vertikale), e zezë
990 MKD.
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo