1 / 1
E shitur
Foto e Mbajtëse AQ Vision BR22AM për TV 13''-42''

Mbajtëse AQ Vision BR22AM për TV 13''-42''

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
42.09 €
38.84 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 32.91 €
Ju kurseni 3.25 €
-8%

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Kjo kllapë e rregullueshme AQ Vision BR22AM për TV i përshtatet ekraneve 13''-42'' dhe kapaciteti i ngarkesës së tij është 20 kg si dhe është e pajtueshme me VESA max 200x200. Paketa përmban të gjithë materialin e nevojshëm për instalim të lehtë dhe të shpejtë. Për më tepër, distanca midis monitorit dhe murit është 25 mm dhe avantazhi i saj është mundësia e pjerrësisë + 5 / -12 °, thjesht gjeni këndin e duhur të shikimit.
Lansuar:
26. 2. 2020
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Univerzale
I përdorshëm me markat:
Univerzale
Rrotullimi:
Kodi:
6br22am
Diagonalja maksimale e ekranit inç:
42
VESA mm x mm:
50 x 50, 75 x 75, 100 x 100
Kapaciteti maksimal kg:
20
Diagonalja minimale e ekranit inç:
13
Largësia maksimale prej murit cm:
36,4
Prodhuesi:
AQ
Ngjyra:
Zezë
Mbajtëse për:
TV
Lloji i mbajtësit:
Për mur
EAN:
8595122760441
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Mbajtëse AQ Vision BR22AM për TV 13''-42''
38.84 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo