1 / 3
Слика на Држач за телевизор 23-55", Nedis цврста, црна
Слика на Држач за телевизор 23-55", Nedis цврста, црна
Слика на Држач за телевизор 23-55", Nedis цврста, црна

Држач за телевизор 23-55", Nedis цврста, црна

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
2,190 MKD.
1,990 MKD.
со ДДВ Без ДДВ 1,686 MKD.
Заштеди 200 MKD.
-10%

Само уште 1
GjirafaFLEX
Бидете флексибилни со GjirafaFlex

GjirafaFLEX е дополнителна услуга која ја нудиме како брзо решение доколу имате неисправен производ во гарантниот период од 1 година, без да чекате на овластени сервисери. Со оваа услуга, ќе бидете контактирани во рок од 24 часа од моментот кога ќе ја добиете нарачката, за тоа дали производот ќе се сервисира, ќе добиете нов како замена или средствата ќе се задржат како кредит за друга нарачка. Потоа, ќе бидете известени за периодот на сервисирање, за замена со нов производ или за негово враќање.

*Се прифаќаат само фабричките дефекти, а не и физичка штета која може да биде предизвикана на производот.

Испорака
Време на пристигнување на производот: - СКОПЈЕ
15 декември 2023 - 16 декември 2023
Македонија, други
16 декември 2023 - 18 декември 2023
Време на пристигнување на производот е периодот од моментот кога е направена верификација на вашата нарачка и известувањето за верификација што го добивате преку е-пошта или смс.
Ако нарачката е поставена сега, производот пристигнува во временскиот рок наведен погоре. Постојано ќе Ве известуваме преку е-пошта за локацијата на вашата нарачка, како и кога истата ќе пристигне во нашиот магацин и кога ќе биде испорачана до вашата адреса.

*Во 99% од случаите, производите пристигнуваат во временскиот рок наведен погоре. Имајте в предвид дека меѓународните празници влијаат испораката да се одложи за околу 2 дена.

Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка

Практично и истовремено многу стилско поставување на ѕид, за телевизори со големина од 23 "до 55" со стандардна поддршка VESA: 75 × 75, 100 × 100, 100 × 200, 200 × 100, 200 × 200, 300 300, 300 400, 400 × 300, 400. 400. Вие едноставно ги закачувате заградите на ѕид со сите додатоци што ги наоѓате на пакувањето. Вие го затворате телевизорот со максимална дијагонала од 23 до 55 "и сè е подготвено. Тој е специјално создаден за различни видови на гипс картон. Растојанието од ѕидот е 28 mm. Карактеризира со лесна инсталација, ќе најдете сè ви треба во пакувањето

Гаранција за производителот:
1 година
Боја:
ЦРНО
Максимално растојание од wallидот [см]:
Максимално растојание од зид [см]:
Максимален капацитет [кг]:
35
Носители за:
TV
Тип на држач:
на столб
Веб-страница на производителот:
nedis.com
Standard VESA [mm]:
75 × 75, 100 × 100, 100 × 200, 200 × 100, 200 × 200, 300 × 300, 300 × 400, 400 × 300, 400 400
EAN:
5412810320530
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Држач за телевизор 23-55", Nedis цврста, црна
1,990 MKD.
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ