1 / 9
Foto e Mbajtëse Meliconi 480862 400C për TV
Foto e Mbajtëse Meliconi 480862 400C për TV
Foto e Mbajtëse Meliconi 480862 400C për TV
Foto e Mbajtëse Meliconi 480862 400C për TV
Foto e Mbajtëse Meliconi 480862 400C për TV
Foto e Mbajtëse Meliconi 480862 400C për TV
Foto e Mbajtëse Meliconi 480862 400C për TV
Foto e Mbajtëse Meliconi 480862 400C për TV
Foto e Mbajtëse Meliconi 480862 400C për TV

Mbajtëse Meliconi 480862 400C për TV

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
6,490 MKD.
6,390 MKD.
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 5,415 MKD.
Ju kurseni 100 MKD.
-2%

Vetëm edhe 2
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Shkup
08 mars 2024 - 09 mars 2024
Maqedoni, të tjera
09 mars 2024 - 11 mars 2024
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar

Mbajtësja për TV e varur në tavan Meliconi 480862 400C është e përshtatshme për mbajtjen e televizorëve me madhësi 14" deri në 65". Pesha maksimale që mund ta mbajë kjo mbajtëse është deri në 35 kg. Me këtë mbajtëse ju mund ta vendosni televizorin tuaj në vende të ndryshme duke zgjedhur pozitën më të mirë kur shikoni filmat apo shfaqjet tuaja të preferuar apo kur bëni prezentime në zyrë. Rrotullimi horizontal është i mundshëm deri në +/- 360 ° dhe ai vertikal deri në +/- 90 °. Gypi teleskopik mund të përshtatet nga 44 deri në 79 cm. Ngjyra e mbajtësit është e zezë.

Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Përqindja e dështimit:
E panjohur
Kapaciteti maksimal [kg]:
35
Lloji i mbajtëses:
Për tavan
Mbajtëse për:
TV
Uebfaqja e prodhuesit:
meliconi.com
Standard VESA [mm]:
75 x 75, 100 x 100, 200 x 200, 50 x 50, 75 x 75, 100 x 100, 200 x 200, 300 x 300, 400 x 400
Data e lansimit:
3 Shtator 2016
Besueshmëria:
100 %
Vendi i prodhimit:
China
EAN:
8006023230600
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Mbajtëse Meliconi 480862 400C për TV
6,390 MKD.
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo