1 / 3
Продадено
Слика на Мауспед HP OMEN Outpost Qi
Слика на Мауспед HP OMEN Outpost Qi
Слика на Мауспед HP OMEN Outpost Qi

Мауспед HP OMEN Outpost Qi

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
98.95 €
94.08 €
со ДДВ Без ДДВ 89.60 €
Заштеди 4.87 €
-5%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Гаранција за производителот:
1 година
Безжично полнење:
По
Да се користи во:
Игра
дизајн:
ЦРНО
Стационарен:
По
RGB осветлување:
По
Ширина mm:
346
Висина mm:
10,5
Дебелина мм:
344
Производител:
HP
EAN:
193808040368
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Мауспед HP OMEN Outpost Qi
94.08 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ