1 / 5
Продадено
Слика на Подлога за глувче и тастатура Glorious Extended - Stealth Edition, црна
Слика на Подлога за глувче и тастатура Glorious Extended - Stealth Edition, црна
Слика на Подлога за глувче и тастатура Glorious Extended - Stealth Edition, црна
Слика на Подлога за глувче и тастатура Glorious Extended - Stealth Edition, црна
Слика на Подлога за глувче и тастатура Glorious Extended - Stealth Edition, црна

Подлога за глувче и тастатура Glorious Extended - Stealth Edition, црна

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
42.08 €
со ДДВ Без ДДВ 35.66 €

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Подлога за глувче, но благодарение на нејзината големина дури и под тастатурата - ова е големата подлога за игри со Glorious Extended-Stealth едиција, која ќе ве поддржува во секој напор за играње или само кога сурфате на Интернет. Стелт изданието значи дека подлогата е подобрена со црно Стелт лого во долниот агол. Повеќе информации Благодарение на својата големина, оваа подлога ви обезбедува не само поддршка за играта за глувчето, туку и за тастатурата. Тастатурата на оваа гејмерска подлога подобро се држи и не се лизга, што особено ќе го цените кога играте игри каде што треба да ги бркате непријателите, а не тастатурата на масата. Меката површина на подлогата, но ќе ја цените дури и кога пишувате нормално на тастатурата. И покрај поставувањето на тастатурата на подлогата, сепак имате многу простор за различни движења на глувчето. Подлогата е дизајнирана за сите типови на глувци и секогаш ја држи совршено на место благодарение на површината што не се лизга на долната страна на подлогата. На овој начин сте сигурни дека подлогата нема да се помести никаде во топлината на играта. Специјалната ткаенина на површината на подлогата е соодветна комбинација за контрола на играта и забрзување до нормални активности и работа со компјутер. За да може подлогата да трае што подолго, нејзините рабови се зашиени, со што се спречува какво било распаѓање и се зголемува животниот век на подлогата. Ќе го цените и фактот што подлогата може да се пере во машина за перење ако е валкана. *димензии 28 x 91 cm *дебелина 3 мм *гумена основа што не се лизга *наменета за сите видови глувци *може да се пере во машина *црно Стелт лого во аголот на подлогата
Подлога за глувчето и тастатурата::
дизајн:
ЦРНО
Зашиени:
По
Гаранција за производителот:
1 година, 1 година
Код на производителот:
G-E-STEALTH
Код:
G-E-STEALTH
Материјали:
Материјали:
За тастатура и глувче:
По
Да се користи во:
Игра
Производител:
Славна трка за игри на среќа со компјутер, Славна трка за игри на среќа со компјутер
Шиење::
Длабочина [mm]::
Длабочина [mm]:
Дебелина [mm]:
280
Веб-страница на производителот:
Pcgamingrace.com
EAN:
0857372006648
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Подлога за глувче и тастатура Glorious Extended - Stealth Edition, црна
42.08 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ