1 / 1
Foto e MausPad Genesis Carbon 500 Logo, Maxi

MausPad Genesis Carbon 500 Logo, Maxi

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
1,790 MKD.
1,590 MKD.
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 1,347 MKD.
Ju kurseni 200 MKD.
-12%

Më shumë se 10 artikuj
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Shkup
08 mars 2024 - 09 mars 2024
Maqedoni, të tjera
09 mars 2024 - 11 mars 2024
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Ky mauspad përbëhet nga materiali me cilësi të lartë që garanton lëvizshmëri dhe kontroll të përsosur të mausit. Është i përshtatshme për të gjitha llojet e senzorëve dhe stilet e lojërave.
Lansuar:
15. 11. 2019
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Materiali:
Pëlhurë
Për t'u përdorur në:
Lojë
Kodi:
NPG-0660
Dizajni:
Zezë
E qepur:
Gjerësia mm:
900
Lartësia mm:
450
Besueshmëria:
100 %
Prodhuesi:
Genesis
Ueb-i i prodhuesit:
Genesis-zone.com/en
Vendi i prodhimit:
China
EAN:
5901969400908
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
MausPad Genesis Carbon 500 Logo, Maxi
1,590 MKD.
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo