1 / 6
Foto e Mauspad Endgame Gear MPX390 Cordura, i zi
Foto e Mauspad Endgame Gear MPX390 Cordura, i zi
Foto e Mauspad Endgame Gear MPX390 Cordura, i zi
Foto e Mauspad Endgame Gear MPX390 Cordura, i zi
Foto e Mauspad Endgame Gear MPX390 Cordura, i zi
Foto e Mauspad Endgame Gear MPX390 Cordura, i zi

Mauspad Endgame Gear MPX390 Cordura, i zi

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
3,390 MKD.
3,090 MKD.
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 2,619 MKD.
Ju kurseni 300 MKD.
-9%

Vetëm edhe 9
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Shkup
08 mars 2024 - 09 mars 2024
Maqedoni, të tjera
09 mars 2024 - 11 mars 2024
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Mauspadi i lojrave Endgame Gear MPX390 Cordura është mjaft i madh dhe i bërë nga materiale cilësore. Gjatë lojës, kjo do t'ju japë hapësirë të mjaftueshme për të lëvizur mausin dhe për të kapur në mënyrë të përsosur secilin senzor. Silikoni dhe pëlhura origjinale CORDURA ofrojnë një ndjesi unike dhe ndërthurin përparësitë e mauspadëve të butë dhe të fortë. Pjesa e zezë e tij është bërë prej pëlhure CORDURA. kjo sipërfaqe është mjaft e ngurtë, largon papastërtitë dhe ujin dhe ofron veti të shkëlqyera rrëshqitëse. Baza më pas është bërë nga silikoni i verdhë, i cili jo vetëm që nuk rrëshqet, por gjithashtu ofron një sipërfaqe shumë të lëmuar. Përmasat e mauspadit janë: 390 x 390 x 3 mm.
Lansuar:
6. 10. 2020
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Materiali:
Tekstil
Për t'u përdorur në:
Gaming
Kodi:
EGG-MPX-390-BLK
Dizajni:
Zezë
E qepur:
Gjerësia mm:
450
Lartësia mm:
3
Trashësia mm:
400
Besueshmëria:
100 %
Prodhuesi:
Endgame Gear
Ueb-i i prodhuesit:
Endgamegear.com
EAN:
4251442503611
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Mauspad Endgame Gear MPX390 Cordura, i zi
3,090 MKD.
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo