1 / 3
E shitur
Foto e Maus wireless Dell MS3320W, i hirtë
Foto e Maus wireless Dell MS3320W, i hirtë
Foto e Maus wireless Dell MS3320W, i hirtë

Maus wireless Dell MS3320W, i hirtë

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
1,990 MKD.
1,890 MKD.
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 1,800 MKD.
Ju kurseni 100 MKD.
-6%

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Një maus modern wireless për punë të rehatshme me një kompjuter, i cili përdor një senzor optik me një rezolucion prej 1600 dpi. Avantazhi i tij është një buton i veçantë për ta ndezur ose fikur atë, i cili siguron jetë më të gjatë të baterisë. Ky maus ka 3 butona dhe një rrotë. Ndërfaqja: 2.4 GHz, Bluetooth 5.0. Furnizimi me energji mundësohet nga 1x bateri AA (e përfshirë).
Lansuar:
22. 7. 2020
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Teknologji Wireless:
Bluetooth, radio frequencë
Senzor i lëvizjes:
Optik
Numri i butonëve:
7
Ergonomia:
Për djathtak
Lloji i baterisë:
AA
Kategoria e peshës:
E lehtë (deri në 89g)
Rrota:
Mekanike
Kodi:
570-ABHJ
Gjerësia mm:
69,7
Lartësia mm:
41,6
Trashësia mm:
114,5
Besueshmëria:
100 %
Ndjeshmëria maksimale DPI:
1600
Pesha g:
84
Prodhuesi:
Dell
Vendi i prodhimit:
China
EAN:
5397184289235
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Maus wireless Dell MS3320W, i hirtë
1,890 MKD.
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo