1 / 3
Foto e Maus për gaming A4tech V7 Ultra Core 2
Foto e Maus për gaming A4tech V7 Ultra Core 2
Foto e Maus për gaming A4tech V7 Ultra Core 2

Maus për gaming A4tech V7 Ultra Core 2

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
2,390 MKD.
2,290 MKD.
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 2,181 MKD.
Ju kurseni 100 MKD.
-5%

Më shumë se 10 artikuj
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Shkup
08 mars 2024 - 09 mars 2024
Maqedoni, të tjera
09 mars 2024 - 11 mars 2024
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Dizajni i mahnitshëm dhe forma ergonomike bëjnë që mausi optik, i quajtur Bloody V7 Ultra Core, t’i mundëson kapje të rehatshme përdoruesit dhe t’ia siguroj fitoren në çdo video-lojë. Mausi ka shtatë butona dhe një rrotë, ndërsa ka gjatësinë 1.8 metra.
Kodi i prodhuesit:
V7M
Lansuar:
27 Shkurt 2014
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Teknologjia:
USB
Pesha [g]:
155
Senzor i lëvizjes:
Optik
Numri i butonëve:
8
Gjerësia [mm]:
77
Ergonomia:
Për djathtak
Lëvizje mekanike:
Lojë:
Kategoria e peshës:
Rëndë
Prodhuesi:
A4Tech
Ueb-i i prodhuesit:
A4tech.com
Lartësia [mm]:
32
Trashësia [mm]:
122
Gjatësia e kabllos [m]:
1,8
Vendi i prodhimit:
China
EAN:
4711421902915
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Maus për gaming A4tech V7 Ultra Core 2
2,290 MKD.
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo