1 / 6
E shitur
Foto e Maus OMEN Vector, optik, i zi
Foto e Maus OMEN Vector, optik, i zi
Foto e Maus OMEN Vector, optik, i zi
Foto e Maus OMEN Vector, optik, i zi
Foto e Maus OMEN Vector, optik, i zi
Foto e Maus OMEN Vector, optik, i zi

Maus OMEN Vector, optik, i zi

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
3,190 MKD.
3,090 MKD.
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 2,943 MKD.
Ju kurseni 100 MKD.
-4%

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Maus OMEN Vector ka sensori optik OMEN Radar 3 me saktësi të përsosur. Është i përshtatshëm për dorën e djathtë. Por kjo nuk është e gjitha! OMEN Vector përmban ndjeshmëri të zgjedhshme në rangun 16,000 DPI, shpejtësi të përgjigjes prej 1ms si dhe lidhje USB. Dimensionet e mausit janë: 41 x 128 x 74,5 mm.
Lansuar:
18. 6. 2020
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Lidhësit:
USB
Senzor i lëvizjes:
Optik
Ergonomia:
Për djathtak
Lojë:
Ndriçim i pasëm:
Kategoria e peshës:
E rregullueshme
Rrota:
Mekanike
Kabllo me mbështjellje të thurur:
Modeli i senzorit:
OMEN Radar 3
Kodi:
8BC53AA#ABB
Gjerësia mm:
74.5
Lartësia mm:
41
Trashësia mm:
128
Ngjyrë e pasme:
RGB
Besueshmëria:
100 %
Gjatësia e kabllos m:
2
Koha e reagimit ms:
1
Ndjeshmëria maksimale DPI:
16 000
Pesha g:
145
Prodhuesi:
HP
Lloji i tastierës:
Omron
EAN:
194441039269
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Maus OMEN Vector, optik, i zi
3,090 MKD.
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo