1 / 2
Foto e Maus Mad Catz R.A.T. 6+, i zi
Foto e Maus Mad Catz R.A.T. 6+, i zi

Maus Mad Catz R.A.T. 6+, i zi

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
106.82 €
98.72 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 94.02 €
Ju kurseni 8.11 €
-8%

Vetëm edhe 1
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Shkup
25 korrik 2024 - 26 korrik 2024
Maqedoni, të tjera
26 korrik 2024 - 27 korrik 2024
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar

Maus i lojrave Mad Catz RAT 6+ është i dizajnuar ergonomikisht për dorën e djathtë, peshon vetëm 120 g dhe i balancuar në mënyrë të përkryer. I bërë me plastikë me cilësi të lartë. Butoni i klikimit reagon shpejt dhe garanton një jetëgjatësi deri në 50 milionë klikime dhe një ndjeshmëri aksiale prej 12,000 dpi. Përmbanë sensor optik PixArt PMW3360 me 11 butona.

Lansuar:
20. 12. 2018
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Pesha [g]:
120
Koha e reagimit [ms]:
1
Lidhësit:
USB
Senzor i lëvizjes:
Optik
Numri i butonëve:
11
Ergonomia:
Për djathtak
Lojë:
Taste të personalizueshëm:
Kategoria e peshës:
Mesatar (90-130g)
Rrota:
Mekanike
Ndjeshmëria maksimale [DPI]:
12000
Modeli i senzorit:
PixArt PMW3360
Kodi:
MR04DCINBL000-0
Prodhuesi:
Mad Catz
Ueb-i i prodhuesit:
Madcatz.com
Vendi i prodhimit:
China
EAN:
4897093960078
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Maus Mad Catz R.A.T. 6+, i zi
98.72 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo