1 / 2
Продадено
Слика на Dell Alienware Глушец AW610M, сив
Слика на Dell Alienware Глушец AW610M, сив

Dell Alienware Глушец AW610M, сив

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
6,090 MKD.
5,190 MKD.
со ДДВ Без ДДВ 4,943 MKD.
Заштеди 900 MKD.
-15%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Лансиран:
5. 9. 2019
Гаранција за производителот:
1 година
Конектори:
USB
Безжична технологија:
Радио фрекфенција
Сензор за движење:
оптика
Број на копчиња:
7
Игра:
По
Прилагодливи клучеви:
По
Задно осветлување:
По
Тежина категорија:
Просечна (90-130гр)
Код:
545-BBCI
Ширина mm:
77.6
Висина mm:
42,9
Дебелина мм:
133
Доверливост:
100 %
Време на реакција ms:
1
Максимална чувствителност на DPI:
16 000
Пеша г.:
120
Производител:
Дел
Тип на тастатура:
Омрон
Vendi i prodhimit:
China
EAN:
5397184218013
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Dell Alienware Глушец AW610M, сив
5,190 MKD.
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ