1 / 8
Слика на Матична плоча ASUS PRO H510M-C / CSM - Intel H510
Слика на Матична плоча ASUS PRO H510M-C / CSM - Intel H510
Слика на Матична плоча ASUS PRO H510M-C / CSM - Intel H510
Слика на Матична плоча ASUS PRO H510M-C / CSM - Intel H510
Слика на Матична плоча ASUS PRO H510M-C / CSM - Intel H510
Слика на Матична плоча ASUS PRO H510M-C / CSM - Intel H510
Слика на Матична плоча ASUS PRO H510M-C / CSM - Intel H510
Слика на Матична плоча ASUS PRO H510M-C / CSM - Intel H510

Матична плоча ASUS PRO H510M-C / CSM - Intel H510

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
136.12 €
116.66 €
со ДДВ Без ДДВ 111.10 €
Заштеди 19.47 €
-14%

Само уште 2
GjirafaFLEX
Бидете флексибилни со GjirafaFlex

GjirafaFLEX е дополнителна услуга која ја нудиме како брзо решение доколу имате неисправен производ во гарантниот период од 1 година, без да чекате на овластени сервисери. Со оваа услуга, ќе бидете контактирани во рок од 24 часа од моментот кога ќе ја добиете нарачката, за тоа дали производот ќе се сервисира, ќе добиете нов како замена или средствата ќе се задржат како кредит за друга нарачка. Потоа, ќе бидете известени за периодот на сервисирање, за замена со нов производ или за негово враќање.

*Се прифаќаат само фабричките дефекти, а не и физичка штета која може да биде предизвикана на производот.

Испорака
Време на пристигнување на производот: - СКОПЈЕ
26 јули 2024 - 27 јули 2024
Македонија, други
27 јули 2024 - 29 јули 2024
Време на пристигнување на производот е периодот од моментот кога е направена верификација на вашата нарачка и известувањето за верификација што го добивате преку е-пошта или смс.
Ако нарачката е поставена сега, производот пристигнува во временскиот рок наведен погоре. Постојано ќе Ве известуваме преку е-пошта за локацијата на вашата нарачка, како и кога истата ќе пристигне во нашиот магацин и кога ќе биде испорачана до вашата адреса.

*Во 99% од случаите, производите пристигнуваат во временскиот рок наведен погоре. Имајте в предвид дека меѓународните празници влијаат испораката да се одложи за околу 2 дена.

Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Гаранција за производителот:
1 година
Број на процепи за процесори:
1
Број на слотови за PCI:
1
Број на слотови за меморија:
2
Д-Суб:
По
ДВИ:
По
Вклучи, поврзи:
1200 приклучок
Генерација на процесори:
Интел - 10-та генерација, Интел - 11-та генерација
Да се користи во:
За бизнис
Код:
90MB17K0-M0EAYC
Заден приклучок:
3.5мм приклучок (3х) 7,1CH, COM (1x), DisplayPort (1x), D-Sub (1x), DVI-D (1x), HDMI (1x), LAN 1Gb / s (1x), PS / 2 ( 2x), USB 2.0 Type-A (2x), USB 3.2 Gen 1 Type-A (2x)
XMP:
Екстремен профил на меморија
Звучна картичка:
Realtek ALC887 / 897 (7.1CH)
Ширина mm:
244
Дебелина мм:
216
SATA контролер 6 GB:
По
PCI-E 4.x:
По
Плочасти контракциони споеви мм:
244 x 216
Максимални капацитети и мемории GB:
64
Максимална работна фреквенција MHz:
2933
Број на слотови PCI-Express x16:
1
Број на слотови PCI-Express x1:
2
Поддржува дискови М.2:
М.2 PCI-E / SATA 2242-80 (1x)
Интегрирана графичка картичка:
Процесори
USB 3.2 Gen1 контролер:
По
Лансиран:
11. 3. 2021
Тип на меморија:
DDR4 DIMM
Производител:
ASUS
Веб-страница на производителот:
Asus.com
Чипсет:
Интел H510
Тип на матична плоча:
Микро-ATX
За процесори:
Интел
LAN контролер:
По
УСБ 2.0 контролер:
По
DisplayPort:
По
HDMI:
По
PCI-E 3.x:
По
Контролер М.2:
По
Внатрешни конектори:
ATX 8pin, ATX 24pin, COM, вентилатор (1x 4pin), фан процесор (1x 4pin), LPT, M.2 SATA / PCI-E 3.0 (1x), SATA 6Gb / s (4x), TPM, USB 2.0 (2x ), USB 3.2 Gen 1 (1x)
EAN:
4711081122494
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Матична плоча ASUS PRO H510M-C / CSM - Intel H510
116.66 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ