1 / 7
Продадено
Слика на Матична плоча ASUS PRIME B560M-A - Intel B560
Слика на Матична плоча ASUS PRIME B560M-A - Intel B560
Слика на Матична плоча ASUS PRIME B560M-A - Intel B560
Слика на Матична плоча ASUS PRIME B560M-A - Intel B560
Слика на Матична плоча ASUS PRIME B560M-A - Intel B560
Слика на Матична плоча ASUS PRIME B560M-A - Intel B560
Слика на Матична плоча ASUS PRIME B560M-A - Intel B560

Матична плоча ASUS PRIME B560M-A - Intel B560

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
129.83 €
120.08 €
со ДДВ Без ДДВ 114.36 €
Заштеди 9.75 €
-8%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка

Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!

Гаранција за производителот:
1 година
Број на процепи за процесори:
1
Број на слотови за меморија:
4
Вклучи, поврзи:
1200 приклучок
Генерација на процесори:
Интел - 10-та генерација, Интел - 11-та генерација
Да се користи во:
Игра
Синхронизација на RGB:
ASUS Aura Sync
Код:
90MB17A0-M0EAY0
Заден приклучок:
3,5 mm приклучок (3х) 7,1CH, DisplayPort (1x), HDMI (2x), LAN 1Gb / s (1x), PS / 2 (1x), USB 2.0 Type-A (4x), USB 3.2 Gen 2 Type-A (1x), USB 3.2 Gen 2 Type-C (1x)
XMP:
Екстремен профил на меморија
Звучна картичка:
Realtek ALC887 / 897 (7.1CH)
Ширина mm:
244
Дебелина мм:
234
SATA контролер 6 GB:
По
PCI-E 4.x:
По
Плочасти контракциони споеви мм:
244 x 234
Максимални капацитети и мемории GB:
128
Максимална работна фреквенција MHz:
5000
Број на слотови PCI-Express x16:
2
Број на слотови PCI-Express x1:
1
Поддржува дискови М.2:
М.2 PCI-E / SATA 2242-80 (2x)
Интегрирана графичка картичка:
Процесори
USB 3.2 Gen2 контролер:
По
USB 3.2 Gen1 контролер:
По
Лансиран:
4. 3. 2021
Тип на меморија:
DDR4 DIMM
Производител:
ASUS
Веб-страница на производителот:
Asus.com
Чипсет:
Intel B560
Тип на матична плоча:
Микро-ATX
За процесори:
Интел
LAN контролер:
По
УСБ 2.0 контролер:
По
Максимална брзина на автобусот PCI-E:
16
DisplayPort:
По
HDMI:
По
PCI-E 3.x:
По
Контролер М.2:
По
Внатрешни конектори:
ARGB LED 5V (2x), ATX 8pin, ATX 24pin, COM, вентилатор (2x 4pin), процесор за вентилатор (2x 4pin), LPT, M.2 pro WiFi (1x), M.2 SATA / PCI-E 3.0 (1x ), M.2 SATA / PCI-E 4.0 (1x), RGB LED 12V (2x), SATA 6Gb / s (6x), TPM, USB 2.0
USB-C:
По
Vendi i prodhimit:
China
EAN:
4711081130376
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Матична плоча ASUS PRIME B560M-A - Intel B560
120.08 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ