1 / 1
Продадено
Слика на Фитнес нараквица Huawei Band 7, црнa

Фитнес нараквица Huawei Band 7, црнa

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
87.58 €
84.33 €
со ДДВ Без ДДВ 71.47 €
Заштеди 3.25 €
-4%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Бидете активни, спијте подобро, бидете фит. Со фитнес-нараквицата Huawei Band 7, менувањето на вашиот животен стил или неговото одржување ќе биде лесно! Овој модел е опремен со функции за целосно следење на вашето здравје, кондиција на професионално ниво како и следење на оптоварувањето или спиењето. Ултра тенок дизајн, дебелина на телото 99.9мм. Тежина приближно 16г. (без ремчето), 1,47" AMOLED дисплеј, 194 x 368 пиксели, силиконско ремче, акцелерометар, жироскоп, оптички сензор за отчукувањата на срцето, монитор за спиење, стрес тестирање, сеопфатно следење на здравјето, 96 режими на вежбање, паметни функции, водоотпорност 5 ATM, траење на батеријата до 14 дена за нормална употреба.
Жироскоп:
По
Пешачење / фитнес::
Производител:
Huawei
Екран на допир:
По
Компатибилна верзија на ОС: :
Android 6+, iOS 9+
Форма на поле::
Форма на поле:
Гаранција за производителот:
1 година
Оксиметар:
По
Преку GPS на поврзаниот телефон::
Материјал на обвивка:
Материјал на обвивка
Отпорност на вода:
По
Аларм:
По
Приказ на време::
Комбинирани
Bluetooth:
По
Поддржува ОС:
Android, iOS
Контрола на копче::
да
Заменлив појас::
Не:
По
Акцелератор::
Екран:
По
Повеќе детали::
директно мерење
Материјал за ремени:
силиконски
Период:
да
Компатибилност со оперативен систем::
Android, iOS
Вид на водоотпорност:
Вид на водоотпорност
Известувања:
EAN:
6941487257645
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Фитнес нараквица Huawei Band 7, црнa
84.33 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ