1 / 3
Продадено
Слика на Материјал за ладење за процесорот ARCTIC TP 50 x 50 x 1,5 mm, сино
Слика на Материјал за ладење за процесорот ARCTIC TP 50 x 50 x 1,5 mm, сино
Слика на Материјал за ладење за процесорот ARCTIC TP 50 x 50 x 1,5 mm, сино

Материјал за ладење за процесорот ARCTIC TP 50 x 50 x 1,5 mm, сино

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
14.46 €
11.21 €
со ДДВ Без ДДВ 9.50 €
Заштеди 3.25 €
-23%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Код на производителот:
ACTPD00003A
Лансиран:
26 август 2015 година
Гаранција за производителот:
1 година
Димензии [мм]:
50 x 50 x 1,5
Топлинска спроводливост [Ш / мк]:
6
Густина [g / cm³]:
3.2
Производител:
Арктичко ладење
Веб-страница на производителот:
Arctic-cooling.com
Vendi i prodhimit:
China
EAN:
872767007659
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Материјал за ладење за процесорот ARCTIC TP 50 x 50 x 1,5 mm, сино
11.21 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ