1 / 2
Продадено
Слика на Приемник на сигнал D-Link DEM-311GT
Слика на Приемник на сигнал D-Link DEM-311GT

Приемник на сигнал D-Link DEM-311GT

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
6,090 MKD.
5,490 MKD.
со ДДВ Без ДДВ 4,653 MKD.
Заштеди 600 MKD.
-10%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Код на производителот:
DEM-311GT
Гаранција за производителот:
1 година
Конектори:
(2) LC
Формат:
SFP
За типови кабли:
Мулти режим
Брзина на пренесување:
1 Gbps
Должина на бран - Tx / Rx [nm]:
850
Опсег [км]:
0,55
Вид на трансфер:
2-влакна
Производител:
Д-врска
Веб-страница на производителот:
Dlink.com
EAN:
7900692481534
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Приемник на сигнал D-Link DEM-311GT
5,490 MKD.
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ