1 / 5
Продадено
Слика на Raspberry Pi, 7 "екран на допир
Слика на Raspberry Pi, 7 "екран на допир
Слика на Raspberry Pi, 7 "екран на допир
Слика на Raspberry Pi, 7 "екран на допир
Слика на Raspberry Pi, 7 "екран на допир

Raspberry Pi, 7 "екран на допир

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
124.95 €
107.08 €
со ДДВ Без ДДВ 101.98 €
Заштеди 17.87 €
-15%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Код на производителот:
RB-LCD-7
Лансиран:
24. 1. 2018
Гаранција за производителот:
1 година
Користи со брендови:
Малина Пи
Производител:
Малина Пи
EAN:
640522710829
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Raspberry Pi, 7 "екран на допир
107.08 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ