1 / 9
Продадено
Слика на Торба за фотоапарати Lowepro 110 SH II, црна
Слика на Торба за фотоапарати Lowepro 110 SH II, црна
Слика на Торба за фотоапарати Lowepro 110 SH II, црна
Слика на Торба за фотоапарати Lowepro 110 SH II, црна
Слика на Торба за фотоапарати Lowepro 110 SH II, црна
Слика на Торба за фотоапарати Lowepro 110 SH II, црна
Слика на Торба за фотоапарати Lowepro 110 SH II, црна
Слика на Торба за фотоапарати Lowepro 110 SH II, црна
Слика на Торба за фотоапарати Lowepro 110 SH II, црна

Торба за фотоапарати Lowepro 110 SH II, црна

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
53.47 €
50.22 €
со ДДВ Без ДДВ 42.56 €
Заштеди 3.25 €
-6%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Код на производителот:
E61PLW36865BL
Лансиран:
3 март 2016 година
Тип на батерија:
торба
Наменето за:
Дигитален фотоапарат, дигитален SLR фотоапарат, видео камера
Надворешни димензии:
20 x 12 x 13,5
Внатрешни димензии [mm]:
16,5 x 8 x 10,5
Производител:
Лоуепро
Веб-страница на производителот:
Lowepro.cz
Пеша [кг]:
0,2
Боја:
ЦРНО
Гаранција за производителот:
1 година
EAN:
0056035368653
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Торба за фотоапарати Lowepro 110 SH II, црна
50.22 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ