1 / 4
Продадено
Слика на Карти за играње Magic: The Gathering Relentless Collection - Relic Tokens (UltraPro)
Слика на Карти за играње Magic: The Gathering Relentless Collection - Relic Tokens (UltraPro)
Слика на Карти за играње Magic: The Gathering Relentless Collection - Relic Tokens (UltraPro)
Слика на Карти за играње Magic: The Gathering Relentless Collection - Relic Tokens (UltraPro)

Карти за играње Magic: The Gathering Relentless Collection - Relic Tokens (UltraPro)

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
11.21 €
9.59 €
со ДДВ Без ДДВ 8.12 €
Заштеди 1.62 €
-15%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Жетоните од UltraPro ќе ви помогнат да ја разјасните битката наместо класични коцки или хартиени жетони. Секој токен има бројчаник на кој едноставно ја избирате моќноста на чудовиштето од 1-9. Жетоните во палубата исто така може да се фолираат, што сигурно ќе ги задоволи оние од вас кои сакаат светкави картички.
Гаранција за производителот:
1 година
Локализација:
Англиски
Вид на игра со карти:
Колекционерски
Од серијата:
Магија: Собирот
Тема:
Тема:
Тип на курс::
Игра со карти
Датум на лансирање:
27. 8. 2021
Категорија на игра::
Картичка, колекционерска
Би било:
Магија: Собирот
Тешкотија:
Средно
EAN:
0744271833706
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Карти за играње Magic: The Gathering Relentless Collection - Relic Tokens (UltraPro)
9.59 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ