1 / 1
Продадено
Слика на Конвертор Inverto BLACK Ultra, twin, 0,2dB

Конвертор Inverto BLACK Ultra, twin, 0,2dB

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
34.69 €
32.33 €
со ДДВ Без ДДВ 27.40 €
Заштеди 2.36 €
-7%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка

Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!

Лансиран:
30. 7. 2019
Гаранција за производителот:
1 година
Вид на излезни порти:
2 (двојки)
Код:
LNBINTWUL0
Ниво на бучава dB:
0.2
Производител:
Инверто
EAN:
5453001045696
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Конвертор Inverto BLACK Ultra, twin, 0,2dB
32.33 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ