1 / 1
Слика на Скенер за бар-кодови Honeywell 1400g Voyager USB PDF 2D + држач, црно

Скенер за бар-кодови Honeywell 1400g Voyager USB PDF 2D + држач, црно

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
6,690 MKD.
6,590 MKD.
со ДДВ Без ДДВ 6,276 MKD.
Заштеди 100 MKD.
-2%

Само уште 3
GjirafaFLEX
Бидете флексибилни со GjirafaFlex

GjirafaFLEX е дополнителна услуга која ја нудиме како брзо решение доколу имате неисправен производ во гарантниот период од 1 година, без да чекате на овластени сервисери. Со оваа услуга, ќе бидете контактирани во рок од 24 часа од моментот кога ќе ја добиете нарачката, за тоа дали производот ќе се сервисира, ќе добиете нов како замена или средствата ќе се задржат како кредит за друга нарачка. Потоа, ќе бидете известени за периодот на сервисирање, за замена со нов производ или за негово враќање.

*Се прифаќаат само фабричките дефекти, а не и физичка штета која може да биде предизвикана на производот.

Испорака
Време на пристигнување на производот: - СКОПЈЕ
15 декември 2023 - 16 декември 2023
Македонија, други
16 декември 2023 - 18 декември 2023
Време на пристигнување на производот е периодот од моментот кога е направена верификација на вашата нарачка и известувањето за верификација што го добивате преку е-пошта или смс.
Ако нарачката е поставена сега, производот пристигнува во временскиот рок наведен погоре. Постојано ќе Ве известуваме преку е-пошта за локацијата на вашата нарачка, како и кога истата ќе пристигне во нашиот магацин и кога ќе биде испорачана до вашата адреса.

*Во 99% од случаите, производите пристигнуваат во временскиот рок наведен погоре. Имајте в предвид дека меѓународните празници влијаат испораката да се одложи за околу 2 дена.

Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка

Honeywell 1400g Voyager е квалитетен рачен 1Д, 2Д и PDF 417 скенер за баркодови опремен со ласерско скенирање, држач, поврзување преку USB порта со помош на кабел од 1,5 метри, издржлив дизајн.

Гаранција за производителот:
1 година
Стапка на неуспех:
Непознато
Доверливост:
100 %
EAN:
5711045754609
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Скенер за бар-кодови Honeywell 1400g Voyager USB PDF 2D + држач, црно
6,590 MKD.
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ