1 / 10
E shitur
Foto e Lexues e-book Amazon Kindle Paperwhite 4 (2018), 32GB, i zi
Foto e Lexues e-book Amazon Kindle Paperwhite 4 (2018), 32GB, i zi
Foto e Lexues e-book Amazon Kindle Paperwhite 4 (2018), 32GB, i zi
Foto e Lexues e-book Amazon Kindle Paperwhite 4 (2018), 32GB, i zi
Foto e Lexues e-book Amazon Kindle Paperwhite 4 (2018), 32GB, i zi
Foto e Lexues e-book Amazon Kindle Paperwhite 4 (2018), 32GB, i zi
Foto e Lexues e-book Amazon Kindle Paperwhite 4 (2018), 32GB, i zi
Foto e Lexues e-book Amazon Kindle Paperwhite 4 (2018), 32GB, i zi
Foto e Lexues e-book Amazon Kindle Paperwhite 4 (2018), 32GB, i zi
Foto e Lexues e-book Amazon Kindle Paperwhite 4 (2018), 32GB, i zi

Lexues e-book Amazon Kindle Paperwhite 4 (2018), 32GB, i zi

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
13,390 MKD.
12,590 MKD.
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 10,669 MKD.
Ju kurseni 800 MKD.
-6%

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Lexues e-book me ekran me prekje 6" E-ink, me rezolucion 300ppi, dhe rezistent ndaj spërkatjeve. Në të mund të mbani librat tuaj të parapëlqyer si dhe nuk ju dëmton sytë, meqë ekrani i ngjan një letre të një libri të zakonshëm. Ka kapacitet deri në 32 GB dhe mund ta lidhni me Bluetooth dhe Wifi. Pajisja ka jetëgjatësi të madhe të baterisë, prandaj mund të shijoni librin tuaj sa të dëshironi.
Lansuar:
22. 7. 2019
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
USB:
WiFi:
Formatet e mbështetura:
AZW, AZW3, BMP, DOC, DOCX, GIF, HTML, JPEG, MOBI, PDF, PNG, PRC, TXT
Kodi:
PRE186
Gjerësia mm:
116
Lartësia mm:
167
Trashësia mm:
8,12
Ekran me prekje touch:
Pesha g:
191
Madhësia e ekranit inç:
6
Kapaciteti i memories së brendshme MB:
32 000
Prodhuesi:
Amazon
Ueb-i i prodhuesit:
Amazon.com
Lloji i ekranit:
E-Ink
Vendi i prodhimit:
China
EAN:
841667186047
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Lexues e-book Amazon Kindle Paperwhite 4 (2018), 32GB, i zi
12,590 MKD.
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo