1 / 14
Продадено
Слика на Леплива лента со LED светла, 50 см + Далечински управувач
Слика на Леплива лента со LED светла, 50 см + Далечински управувач
Слика на Леплива лента со LED светла, 50 см + Далечински управувач
Слика на Леплива лента со LED светла, 50 см + Далечински управувач
Слика на Леплива лента со LED светла, 50 см + Далечински управувач
Слика на Леплива лента со LED светла, 50 см + Далечински управувач
Слика на Леплива лента со LED светла, 50 см + Далечински управувач
Слика на Леплива лента со LED светла, 50 см + Далечински управувач
Слика на Леплива лента со LED светла, 50 см + Далечински управувач
Слика на Леплива лента со LED светла, 50 см + Далечински управувач
Слика на Леплива лента со LED светла, 50 см + Далечински управувач
Слика на Леплива лента со LED светла, 50 см + Далечински управувач
Слика на Леплива лента со LED светла, 50 см + Далечински управувач
Слика на Леплива лента со LED светла, 50 см + Далечински управувач

Леплива лента со LED светла, 50 см + Далечински управувач

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
19.31 €
16.06 €
со ДДВ Без ДДВ 13.61 €
Заштеди 3.24 €
-17%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Код на производителот:
OPTY 50SR
Гаранција за производителот:
1 година
Производител:
OPTY
Vendi i prodhimit:
China
EAN:
041898013086
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Леплива лента со LED светла, 50 см + Далечински управувач
16.06 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ