1 / 6
Продадено
Слика на LED лента Akasa Vegas M - AK-LD05-50RD 50 см, црвено
Слика на LED лента Akasa Vegas M - AK-LD05-50RD 50 см, црвено
Слика на LED лента Akasa Vegas M - AK-LD05-50RD 50 см, црвено
Слика на LED лента Akasa Vegas M - AK-LD05-50RD 50 см, црвено
Слика на LED лента Akasa Vegas M - AK-LD05-50RD 50 см, црвено
Слика на LED лента Akasa Vegas M - AK-LD05-50RD 50 см, црвено

LED лента Akasa Vegas M - AK-LD05-50RD 50 см, црвено

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
9.59 €
со ДДВ Без ДДВ 8.12 €

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Код на производителот:
AK-LD05-50RD
Лансиран:
17 јуни 2016 година
Гаранција за производителот:
1 година
Производител:
Акаса
Веб-страница на производителот:
Akasa.com.tw
EAN:
4710614537118
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
LED лента Akasa Vegas M - AK-LD05-50RD 50 см, црвено
9.59 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ