1 / 1
Foto e Shirit për printerët Brother TZE-FX231, bardhë e zi

Shirit për printerët Brother TZE-FX231, bardhë e zi

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
27.39 €
24.15 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 20.47 €
Ju kurseni 3.24 €
-12%

Më shumë se 10 artikuj
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Shkup
25 korrik 2024 - 26 korrik 2024
Maqedoni, të tjera
26 korrik 2024 - 27 korrik 2024
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Brother është i njohur globalisht si prodhues për printerë dhe pajisje të kësaj natyre. Në portofolin e saj, kompania ka lloje të ndryshme të aksesorëve. Këtë herë ofrojmë një aksesor në e me shiritin e laminuar TZE-FX231, i cili është menduar për etiketat ngjitëse për printerët Brother P-touch. Shiriti ka një gjerësi prej 12 mm, kurse substanca për printim është e bardhë dhe e zezë.
Aksesorë origjinal:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit, 1 vit
Kodi i prodhuesit:
TZEFX231
Kodi:
TZEFX231
Lansuar:
18 Janar 2014, 18. 1. 2014
Lloji i materialit harxhues:
Shirit
Lloji i pajisjes:
Shirit
Ngjyra e tonerit (cartridge):
Bardhë, zi
Ngjyra e tonerit (fishek-ut):
e Bardhë e zezë
Për printer:
Brother
Prodhuesi:
Brother, Brother
Ueb-i i prodhuesit:
Brother.com, Brother
Vendi i prodhimit:
Kina
EAN:
4977766691741
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Shirit për printerët Brother TZE-FX231, bardhë e zi
24.15 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo