1 / 1
Продадено
Слика на Лента за печатачи Brother TZE-111 6 мм

Лента за печатачи Brother TZE-111 6 мм

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
17.72 €
14.46 €
со ДДВ Без ДДВ 12.26 €
Заштеди 3.25 €
-18%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Код на производителот:
TZE111
Лансиран:
21 јануари 2014 година
Гаранција за производителот:
1 година
Оригинални додатоци:
По
Производител:
Брат
Веб-страница на производителот:
Brother.com
Тип на уред:
Лента
Боја на кертриџ:
Црна, про transparentирна
За печатари:
Брат
Vendi i prodhimit:
Kina
EAN:
4977766684750
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Лента за печатачи Brother TZE-111 6 мм
14.46 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ