1 / 1
Foto e Shirita për etiketim Brother - TZE-S261, 36 mm

Shirita për etiketim Brother - TZE-S261, 36 mm

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
38.74 €
37.12 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 31.46 €
Ju kurseni 1.62 €
-4%

Më shumë se 10 artikuj
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Shkup
26 korrik 2024 - 27 korrik 2024
Maqedoni, të tjera
27 korrik 2024 - 29 korrik 2024
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Kompania Brother është prodhues i njohur botëror i printerëve dhe pajisjeve të vogla të llojit të ngjashëm. Në gamën e produkteve të saj, kompania ofron edhe një numër aksesorësh. Kësaj radhe ajo iu sjell aksesorin në formë të kasetës TZE-S261 me një shirit ngjitës të plastifikuar, i cili është dizajnuar për përdorim në printerë të caktuar për etiketim Brother P-touch. Kaseta ka gjerësi prej 36 mm. Substrati për printim ka ngjyrë të bardhë, kurse shkronjat kanë ngjyrë të zezë.
Kodi i prodhuesit:
TZES261
Lansuar:
21 Janar 2014
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Aksesorë origjinal:
Prodhuesi:
Brother
Ueb-i i prodhuesit:
Brother.com
Lloji i pajisjes:
Shirit
Ngjyra e tonerit (cartridge):
Bardhë, zi
Për printer:
Brother
Vendi i prodhimit:
Kina
EAN:
4977766692939
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Shirita për etiketim Brother - TZE-S261, 36 mm
37.12 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo