1 / 7
Foto e Llambë LED Emos Eddy, e zezë
Foto e Llambë LED Emos Eddy, e zezë
Foto e Llambë LED Emos Eddy, e zezë
Foto e Llambë LED Emos Eddy, e zezë
Foto e Llambë LED Emos Eddy, e zezë
Foto e Llambë LED Emos Eddy, e zezë
Foto e Llambë LED Emos Eddy, e zezë

Llambë LED Emos Eddy, e zezë

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
33.88 €
30.64 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 25.96 €
Ju kurseni 3.24 €
-10%

Vetëm edhe 5
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Shkup
25 korrik 2024 - 26 korrik 2024
Maqedoni, të tjera
26 korrik 2024 - 27 korrik 2024
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Produkti në fjalë paraqet një llapmë LED të kualitetit mëse të lartë nga kompania e njohur EMOS. Ky produkt dallohet me një dizajn të bukur dhe elegant. Njëkohësisht është mundëson rregullimin e intensitetit të dritës për të krijuar atmosferen e dëshiruar. Po ashtu nuk shpenzon shumë.
Lansuar:
21. 11. 2018
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Lloji i produktit:
Llambë
Gjerësia [mm]:
170
Fuqia dalëse (W):
6
Ngjyra e temperaturës [K]:
6 800
Voltazhi (V):
230
Jetëgjatësi (orë):
30000
Numri i ndërrimeve të ciklit:
75000
Numri i dritave LED:
24
Kodi:
1538150200
Prodhuesi:
Emos
Lartësia [mm]:
350
Trashësia [mm]:
105
Fluksi i ndriçimit (lm):
360
Klasa e energjisë:
A
Vendi i prodhimit:
China
EAN:
8592920048764
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Llambë LED Emos Eddy, e zezë
30.64 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo