1 / 5
Продадено
Слика на LED сијалица Emos, A +	+ 8W, E27, топло бела
Слика на LED сијалица Emos, A +	+ 8W, E27, топло бела
Слика на LED сијалица Emos, A +	+ 8W, E27, топло бела
Слика на LED сијалица Emos, A +	+ 8W, E27, топло бела
Слика на LED сијалица Emos, A +	+ 8W, E27, топло бела

LED сијалица Emos, A + + 8W, E27, топло бела

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
9.57 €
4.71 €
со ДДВ Без ДДВ 3.99 €
Заштеди 4.87 €
-51%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка

Пријатна светлина, долг работен век и заштеда на енергија? На овој начин лесно можеме да ја земеме LED сијалицата EMOS! Заменете го осветлувањето лесно и брзо, на пример, на целото домаќинство. Оваа LED сијалица Емос ќе ви даде пријатна топла бела светлина. Тоа е одлична замена за вашата класична сијалица A60 од 75 W со конец E27. Намалете ги трошоците за електрична енергија, заменете ги обичните светилки со LED диоди. Оваа технологија ќе ви овозможи до 80% помала потрошувачка на енергија, во споредба со конвенционалните светилки.

Гаранција за производителот:
1 година
Број на пакувања:
1
Моќност [W]:
8
Ширина [мм]:
60
Волтажи [V]:
230
Број на смени на циклуси:
15 000
Вклучи, поврзи:
E27
Температура на бојата [K]:
3 333
Форма и добро:
Класичен А60
Датум на лансирање:
20. 10. 2018
EAN:
8592920030585
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
LED сијалица Emos, A + + 8W, E27, топло бела
4.71 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ