1 / 8
E shitur
Foto e Fletore digjitale Natec Snail 8.5"
Foto e Fletore digjitale Natec Snail 8.5"
Foto e Fletore digjitale Natec Snail 8.5"
Foto e Fletore digjitale Natec Snail 8.5"
Foto e Fletore digjitale Natec Snail 8.5"
Foto e Fletore digjitale Natec Snail 8.5"
Foto e Fletore digjitale Natec Snail 8.5"
Foto e Fletore digjitale Natec Snail 8.5"

Fletore digjitale Natec Snail 8.5"

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
1,490 MKD.
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 1,263 MKD.

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar

Fletore digjitale për vizatim dhe shkruarje. Ka ekran me diagonale 8.5 inç dhe mbajtëse për laps. Furnizohet nga bateria e zëvendësueshme CR2016 me jetëgjatësi përafërsisht 10 000 fshirje. Ka përmasa 225 x 145 mm dhe peshë 109 g.

Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Ngjyra:
Zezë
Diagonalja e ekranit ["]:
8.5
Bateri:
Buton, LR44
Besueshmëria:
100 %
Vendi i prodhimit:
EU
EAN:
5901969425406
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Fletore digjitale Natec Snail 8.5"
1,490 MKD.
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo