1 / 12
Продадено
Слика на Лаптоп HP Pavilion 15-eh1051nc, 15.6 ", AMD Ryzen 7, 16GB RAM, 1024GB SSD, AMD Radeon Graphics, сребрена
Слика на Лаптоп HP Pavilion 15-eh1051nc, 15.6 ", AMD Ryzen 7, 16GB RAM, 1024GB SSD, AMD Radeon Graphics, сребрена
Слика на Лаптоп HP Pavilion 15-eh1051nc, 15.6 ", AMD Ryzen 7, 16GB RAM, 1024GB SSD, AMD Radeon Graphics, сребрена
Слика на Лаптоп HP Pavilion 15-eh1051nc, 15.6 ", AMD Ryzen 7, 16GB RAM, 1024GB SSD, AMD Radeon Graphics, сребрена
Слика на Лаптоп HP Pavilion 15-eh1051nc, 15.6 ", AMD Ryzen 7, 16GB RAM, 1024GB SSD, AMD Radeon Graphics, сребрена
Слика на Лаптоп HP Pavilion 15-eh1051nc, 15.6 ", AMD Ryzen 7, 16GB RAM, 1024GB SSD, AMD Radeon Graphics, сребрена
Слика на Лаптоп HP Pavilion 15-eh1051nc, 15.6 ", AMD Ryzen 7, 16GB RAM, 1024GB SSD, AMD Radeon Graphics, сребрена
Слика на Лаптоп HP Pavilion 15-eh1051nc, 15.6 ", AMD Ryzen 7, 16GB RAM, 1024GB SSD, AMD Radeon Graphics, сребрена
Слика на Лаптоп HP Pavilion 15-eh1051nc, 15.6 ", AMD Ryzen 7, 16GB RAM, 1024GB SSD, AMD Radeon Graphics, сребрена
Слика на Лаптоп HP Pavilion 15-eh1051nc, 15.6 ", AMD Ryzen 7, 16GB RAM, 1024GB SSD, AMD Radeon Graphics, сребрена
Слика на Лаптоп HP Pavilion 15-eh1051nc, 15.6 ", AMD Ryzen 7, 16GB RAM, 1024GB SSD, AMD Radeon Graphics, сребрена
Слика на Лаптоп HP Pavilion 15-eh1051nc, 15.6 ", AMD Ryzen 7, 16GB RAM, 1024GB SSD, AMD Radeon Graphics, сребрена

Лаптоп HP Pavilion 15-eh1051nc, 15.6 ", AMD Ryzen 7, 16GB RAM, 1024GB SSD, AMD Radeon Graphics, сребрена

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
822.01 €
740.77 €
со ДДВ Без ДДВ 705.49 €
Заштеди 81.24 €
-10%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Забелешка: Тастатурата на овој лаптоп на нумеричкиот дел има некои чешки симболи. Додека, Microsoft Office е во пробна верзија или воопшто не е инсталиран. Овој лаптоп е опремен со одлични карактеристики. Се напојува со 8-јадрен AMD Ryzen 5 5700U процесор (1.8/4.3GHz, 16 нишки, 8MB). Процесорот е дополнет со 16 GB DDR4 оперативна меморија (2 модула/без слободен слот). Со дисплејот ракува 15.6" екран (1920 × 1080 пиксели, IPS, 250 nits) чии податоци се обезбедени од графичката картичка AMD Radeon Graphics. 1TB SSD M.2 PCIe хард диск е подготвен за корисничките податоци. Мрежните интерфејси вклучуваат Wi- Fi ax, Bluetooth 5.2, HDMI, комбиниран аудио конектор, USB (1x 3.2 тип-C, 2x 3.2 Gen 1). Опремата вклучува и камера со висока резолуција, читач на мемориски картички, тастатура со позадинско осветлување и читач на отпечатоци. Лаптопот доаѓа без оперативен систем. ВНИМАНИЕ: Ако уредот има слободен слот за HDD/SSD и надградба на оперативна меморија, продавачот не ги сноси трошоците поврзани со инсталацијата на овие компоненти (набавката на дополнителни додатоци за инсталација или интервенцијата од овластен сервис).
Максимално траење на батеријата [h]:
Максимално траење на батеријата [h]:
Фреквенција на меморија [MHz]:
3200
HDMI 2.0:
По
Резолуција на екранот:
1920 x 1080 (полн HD)
Генерација на процесори:
Intel Core i3 (Broadwell / 5-та генерација)
Тип на графичка картичка:
интегриран
Опсег на бои:
NTSC 45%
Капацитети и мемории на RAM меморија [GB]:
16
Веб-камера:
По
Modeli i diskut:
SSD
TPM 2.0:
Тип на меморија:
DDR4 SODIMM (слот)
Дијагонала на екранот ["]:
15,6
Нумеричка тастатура:
По
Дебелина [mm]:
234
Оптика на погонот:
Оптика на погонот:
Поддржува HDMI:
По
Тип на процесор:
AMD Ryzen 7
Максимална моќност на напојувањето [Ш]::
45
Боја:
сребрено
Тапани:
3-ќелија, 41Wh
Тип на мрежна картичка:
WLAN
Осветлување [cd / m2]:
250
Вид на SSD::
M.2 PCIe / NVMe (слот)
Гаранција за производителот:
1 година
EAN:
197029159809
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Лаптоп HP Pavilion 15-eh1051nc, 15.6 ", AMD Ryzen 7, 16GB RAM, 1024GB SSD, AMD Radeon Graphics, сребрена
740.77 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ