1 / 25
Продадено
Слика на Лаптоп ASUS ExpertBook B9 (B9400), 14'', Intel Core i7, 16GB RAM, 1TB SSD, Intel Iris Xe, црна боја
Слика на Лаптоп ASUS ExpertBook B9 (B9400), 14'', Intel Core i7, 16GB RAM, 1TB SSD, Intel Iris Xe, црна боја
Слика на Лаптоп ASUS ExpertBook B9 (B9400), 14'', Intel Core i7, 16GB RAM, 1TB SSD, Intel Iris Xe, црна боја
Слика на Лаптоп ASUS ExpertBook B9 (B9400), 14'', Intel Core i7, 16GB RAM, 1TB SSD, Intel Iris Xe, црна боја
Слика на Лаптоп ASUS ExpertBook B9 (B9400), 14'', Intel Core i7, 16GB RAM, 1TB SSD, Intel Iris Xe, црна боја
Слика на Лаптоп ASUS ExpertBook B9 (B9400), 14'', Intel Core i7, 16GB RAM, 1TB SSD, Intel Iris Xe, црна боја
Слика на Лаптоп ASUS ExpertBook B9 (B9400), 14'', Intel Core i7, 16GB RAM, 1TB SSD, Intel Iris Xe, црна боја
Слика на Лаптоп ASUS ExpertBook B9 (B9400), 14'', Intel Core i7, 16GB RAM, 1TB SSD, Intel Iris Xe, црна боја
Слика на Лаптоп ASUS ExpertBook B9 (B9400), 14'', Intel Core i7, 16GB RAM, 1TB SSD, Intel Iris Xe, црна боја
Слика на Лаптоп ASUS ExpertBook B9 (B9400), 14'', Intel Core i7, 16GB RAM, 1TB SSD, Intel Iris Xe, црна боја
Слика на Лаптоп ASUS ExpertBook B9 (B9400), 14'', Intel Core i7, 16GB RAM, 1TB SSD, Intel Iris Xe, црна боја
Слика на Лаптоп ASUS ExpertBook B9 (B9400), 14'', Intel Core i7, 16GB RAM, 1TB SSD, Intel Iris Xe, црна боја
Слика на Лаптоп ASUS ExpertBook B9 (B9400), 14'', Intel Core i7, 16GB RAM, 1TB SSD, Intel Iris Xe, црна боја
Слика на Лаптоп ASUS ExpertBook B9 (B9400), 14'', Intel Core i7, 16GB RAM, 1TB SSD, Intel Iris Xe, црна боја
Слика на Лаптоп ASUS ExpertBook B9 (B9400), 14'', Intel Core i7, 16GB RAM, 1TB SSD, Intel Iris Xe, црна боја
Слика на Лаптоп ASUS ExpertBook B9 (B9400), 14'', Intel Core i7, 16GB RAM, 1TB SSD, Intel Iris Xe, црна боја
Слика на Лаптоп ASUS ExpertBook B9 (B9400), 14'', Intel Core i7, 16GB RAM, 1TB SSD, Intel Iris Xe, црна боја
Слика на Лаптоп ASUS ExpertBook B9 (B9400), 14'', Intel Core i7, 16GB RAM, 1TB SSD, Intel Iris Xe, црна боја
Слика на Лаптоп ASUS ExpertBook B9 (B9400), 14'', Intel Core i7, 16GB RAM, 1TB SSD, Intel Iris Xe, црна боја
Слика на Лаптоп ASUS ExpertBook B9 (B9400), 14'', Intel Core i7, 16GB RAM, 1TB SSD, Intel Iris Xe, црна боја
Слика на Лаптоп ASUS ExpertBook B9 (B9400), 14'', Intel Core i7, 16GB RAM, 1TB SSD, Intel Iris Xe, црна боја
Слика на Лаптоп ASUS ExpertBook B9 (B9400), 14'', Intel Core i7, 16GB RAM, 1TB SSD, Intel Iris Xe, црна боја
Слика на Лаптоп ASUS ExpertBook B9 (B9400), 14'', Intel Core i7, 16GB RAM, 1TB SSD, Intel Iris Xe, црна боја
Слика на Лаптоп ASUS ExpertBook B9 (B9400), 14'', Intel Core i7, 16GB RAM, 1TB SSD, Intel Iris Xe, црна боја
Слика на Лаптоп ASUS ExpertBook B9 (B9400), 14'', Intel Core i7, 16GB RAM, 1TB SSD, Intel Iris Xe, црна боја

Лаптоп ASUS ExpertBook B9 (B9400), 14'', Intel Core i7, 16GB RAM, 1TB SSD, Intel Iris Xe, црна боја

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
2,082.89 €
1,967.53 €
со ДДВ Без ДДВ 1,873.83 €
Заштеди 115.36 €
-6%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Забелешка: Тастатурата на овој лаптоп на нумеричкиот дел има некои чешки симболи. Додека, Microsoft Office е во пробна верзија или воопшто не е инсталиран. Забелешка: нумеричката тастатура има неколку чешки симболи. Додека, Microsoft Office е во пробна верзија или воопшто не е инсталиран. Овој модел на лаптоп ASUS ExpertBook B9 (B9400) користи процесор Intel Core i7-1165G7 со 4 јадра, кој има технологија HyperThreading. Процесорот е надополнет и со 16 GB LPDDR4X RAM (вложена/без слот). 14" Full HD екран (1920 x 1080 пиксели, 400 nits, 100% sRGB) во комбинација со графичка картичка Intel Iris Xe Graphics. За кориснички податоци е подготвен хард диск од 1 TB SSD M.2 PCIe NVMe (можност M.2 Инсталација на SSD). Широкиот опсег на уреди нуди безжичен Wi-Fi секира и Bluetooth 5.2, 2x Thunderbolt 4/Type-C, USB 3.1/3.2 Gen 2, IR/HD камера, комбо аудио конектор, HDMI, микро HDMI (за RJ45 LAN), читач за отпечатоци, звук Harman Kardon и тастатура со позадинско осветлување. За напојување се користи батерија од 66 Wh. Шасијата е направена од комбинација на легури на алуминиум, магнезиум и литиум. Доаѓа со систем Windows 11 Pro.
Гаранција за производителот:
1 година
Тастатура за осветлување:
По
Читач на отпечатоци:
По
Веб-камера:
По
Вид на SSD::
M.2 PCIe / NVMe (слот)
Тапани:
4-ќелија, 66Wh
Стандарди за Wi-Fi:
A / b / g / n / ac / секира
Графичка картичка:
Графика на Intel Iris Xe
Бесплатни слотови за дискови::
Бесплатни слотови за дискови:
Диск оптика:
Не
Област на прикажување::
антирефлексивни
Моќност на процесорот::
Високо
EAN:
4711081670407
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Лаптоп ASUS ExpertBook B9 (B9400), 14'', Intel Core i7, 16GB RAM, 1TB SSD, Intel Iris Xe, црна боја
1,967.53 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ