1 / 1
Слика на Sencor Ламинатор SLA 301, A3

Sencor Ламинатор SLA 301, A3

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
42.02 €
38.78 €
со ДДВ Без ДДВ 32.86 €
Заштеди 3.24 €
-8%

Само уште 2
GjirafaFLEX
Бидете флексибилни со GjirafaFlex

GjirafaFLEX е дополнителна услуга која ја нудиме како брзо решение доколу имате неисправен производ во гарантниот период од 1 година, без да чекате на овластени сервисери. Со оваа услуга, ќе бидете контактирани во рок од 24 часа од моментот кога ќе ја добиете нарачката, за тоа дали производот ќе се сервисира, ќе добиете нов како замена или средствата ќе се задржат како кредит за друга нарачка. Потоа, ќе бидете известени за периодот на сервисирање, за замена со нов производ или за негово враќање.

*Се прифаќаат само фабричките дефекти, а не и физичка штета која може да биде предизвикана на производот.

Испорака
Време на пристигнување на производот: - СКОПЈЕ
26 јули 2024 - 27 јули 2024
Македонија, други
27 јули 2024 - 29 јули 2024
Време на пристигнување на производот е периодот од моментот кога е направена верификација на вашата нарачка и известувањето за верификација што го добивате преку е-пошта или смс.
Ако нарачката е поставена сега, производот пристигнува во временскиот рок наведен погоре. Постојано ќе Ве известуваме преку е-пошта за локацијата на вашата нарачка, како и кога истата ќе пристигне во нашиот магацин и кога ќе биде испорачана до вашата адреса.

*Во 99% од случаите, производите пристигнуваат во временскиот рок наведен погоре. Имајте в предвид дека меѓународните празници влијаат испораката да се одложи за околу 2 дена.

Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка

Домашен ламинатор за документи и фотографии до големина А3. Одлично ќе го искористите со фолии со дебелина од 150 - 250 микрони (2x75 - 2x125). Предноста е брзо загревање за 3-5 минути. Како резултат на тоа, уредот троши до 50% помалку енергија. Зошто да купите -За ламинирање документи и фотографии до големина А3 -За фолии 150 - 250 микрони (2x75 - 2x125) -Брзо загревање 3-5 мин -Користи 50% помалку енергија -Тивок двоцилиндричен лизгачки систем -АБС - брзо објавување на блокирани документи -Брзина на ламинирање околу 250 mm / min -За ладно или топло ламинирање Тивко и агилно Ламинаторот користи тивок двоцилиндричен лизгачки систем. Исто така, има технологија за брзо објавување на блокирани документи. Брзината на каширане е околу 250 mm во минута. Може да се ламинира топло или ладно. Клучни својства Моќен домашен ламинатор што е одличен за документи и фотографии до големина А3. Тоа е идеален уред за ламинирање на сертификати, слики, документи, цртежи, отпечатоци од компјутер, покани, фотографии, календари или мапи. Работи со фолии со дебелина од 150 - 250 микрони (2x75 - 2x125). Предноста е брзо загревање 3-5 минути и брзина на ламинирање од околу 250 mm / min. Уредот е дизајниран за ламинирање на топло или ладно. -Димензии: 440х145х63мм -Тежина: 1,6 кг

Гаранција за производителот:
1 година
Длабочина [mm]::
Длабочина [mm]:
Брзина на светлина [см / мин]:
25
Пеша [кг]:
1.6
Формати:
A3
Датум на лансирање:
18. 4. 2019
Димензии:
440 x 145 x 63
Ширина на фолија [микрометар]:
Ширина на фолија [микрометар]:
Код на производителот:
8590669251810
Боја:
ЦРНО
Димензии [мм]:
440 x 145 x 63
Vendi i prodhimit:
China
EAN:
8590669251810
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Sencor Ламинатор SLA 301, A3
38.78 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ