1 / 1
Слика на Peach Autosense Ламинатор PL900

Peach Autosense Ламинатор PL900

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
379.49 €
342.18 €
со ДДВ Без ДДВ 289.98 €
Заштеди 37.32 €
-10%

Само уште 1
GjirafaFLEX
Бидете флексибилни со GjirafaFlex

GjirafaFLEX е дополнителна услуга која ја нудиме како брзо решение доколу имате неисправен производ во гарантниот период од 1 година, без да чекате на овластени сервисери. Со оваа услуга, ќе бидете контактирани во рок од 24 часа од моментот кога ќе ја добиете нарачката, за тоа дали производот ќе се сервисира, ќе добиете нов како замена или средствата ќе се задржат како кредит за друга нарачка. Потоа, ќе бидете известени за периодот на сервисирање, за замена со нов производ или за негово враќање.

*Се прифаќаат само фабричките дефекти, а не и физичка штета која може да биде предизвикана на производот.

Испорака
Време на пристигнување на производот: - СКОПЈЕ
26 јули 2024 - 27 јули 2024
Македонија, други
27 јули 2024 - 29 јули 2024
Време на пристигнување на производот е периодот од моментот кога е направена верификација на вашата нарачка и известувањето за верификација што го добивате преку е-пошта или смс.
Ако нарачката е поставена сега, производот пристигнува во временскиот рок наведен погоре. Постојано ќе Ве известуваме преку е-пошта за локацијата на вашата нарачка, како и кога истата ќе пристигне во нашиот магацин и кога ќе биде испорачана до вашата адреса.

*Во 99% од случаите, производите пристигнуваат во временскиот рок наведен погоре. Имајте в предвид дека меѓународните празници влијаат испораката да се одложи за околу 2 дена.

Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Лансиран:
26. 7. 2019
Гаранција за производителот:
1 година
Тежина во кг:
5.1
Формат:
A3
Код:
PL900
Димензии мм:
52 x 19 x 15
Ширина на микрометарска фолија:
2x250
Време на загревање минути:
1
Ширина на влезниот дел mm:
335
Производител:
Peach
EAN:
7640173430292
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Peach Autosense Ламинатор PL900
342.18 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ