1 / 5
Foto e Kamerë LAMAX W9.1
Foto e Kamerë LAMAX W9.1
Foto e Kamerë LAMAX W9.1
Foto e Kamerë LAMAX W9.1
Foto e Kamerë LAMAX W9.1

Kamerë LAMAX W9.1

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
236.50 €
205.71 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 174.33 €
Ju kurseni 30.80 €
-13%

Më shumë se 10 artikuj
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Shkup
25 korrik 2024 - 26 korrik 2024
Maqedoni, të tjera
26 korrik 2024 - 27 korrik 2024
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Kjo është një kamerë e fuqishme sportive me rezolucion 4K dhe ekran 2 "TFT LCD. Ofron foto me rezolucion deri në 20 Mpx në formatin JPG, butona kontrolli në krye, kënde të gjera shikimi, kodek H.264. Ka mbështetje për karta memorie microSD me një kapacitet maksimal prej 128 GB, bateri 1350 mAh me jetëgjatësi 120 min, ndërfaqe microHDMI, microUSB dhe WiFi, Përfshin telekomandë të papërshkueshme nga uji.
Lansuar:
10. 11. 2020
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Teknologjia:
Micro HDMI, micro USB, WiFi
Mediat incizuese:
MicroSD, MicroSDHC, SD
Full HD:
Stabilizues imazhi:
Fotografi digjitale:
Lloji i kamerës:
Outdoor (për ambiente të jashtme)
Formati i kompresimit të videove:
H.264 (AVC), MOV
Jashtme:
Video me efekt Time Lapse:
Kodi:
8594175354478
Gjerësia mm:
64
Lartësia mm:
42
Trashësia mm:
32
Rezolucioni maksimal i videove piksel:
3840 x 2160 (30fps)
Ekran me prekje touch:
Mbështetje për 4K UHD:
Pesha g:
127
Diagonalja e panelit LCD:
2
Kapaciteti maksimal i kartës së memories GB:
128
Rezolucioni i imazheve Mpx:
20
Aspekt 169:
Prodhuesi:
LAMAX
Ngjyra:
Zezë
EAN:
8594175354478
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Kamerë LAMAX W9.1
205.71 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo