1 / 1
Продадено
Слика на Ладилник Supermicro H11 4U за AMD EPYC 7000 процесори

Ладилник Supermicro H11 4U за AMD EPYC 7000 процесори

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
137.75 €
98.81 €
со ДДВ Без ДДВ 83.74 €
Заштеди 38.94 €
-28%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Гаранција за производителот:
1 година
Задно светло:
Веќе
Код:
SNK-P0064AP4
Број на ладилници:
1
Ширина mm:
92.5
Висина mm:
126
Дебелина мм:
119
Слот за приклучоци:
AMD SP3
Брзина на течноста за ладење вртежи во минута:
3800
Ниво на бучава dB:
38
TDP-ja максимална моќност на топлинска енергија W:
180
Лансиран:
15. 1. 2021
Производител:
СуперМикро
Вид на течноста за ладење:
активен
Боја:
Црна, сребрена
EAN:
672042305285
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Ладилник Supermicro H11 4U за AMD EPYC 7000 процесори
98.81 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ