1 / 6
E shitur
Foto e Ftohës Noctua NH-L8i chromax, i zi
Foto e Ftohës Noctua NH-L8i chromax, i zi
Foto e Ftohës Noctua NH-L8i chromax, i zi
Foto e Ftohës Noctua NH-L8i chromax, i zi
Foto e Ftohës Noctua NH-L8i chromax, i zi
Foto e Ftohës Noctua NH-L8i chromax, i zi

Ftohës Noctua NH-L8i chromax, i zi

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
76.03 €
64.68 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 61.60 €
Ju kurseni 11.35 €
-15%

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
NH-L9i chromax i zi është një version plotësisht i zi i NH-L9i. Është krijuar për HTPC dhe asambletë me format të vogël. Mbetet e vërtetë për një dizajn të suksesshëm që kombinon një lartësi prej vetëm 37 mm, performancë të fuqishme ftohjeje, funksionim të qetë dhe pajtueshmëri 100% me slote RAM dhe PCIe. Është i pajisur me sistemin e montimit SecuFirm2 socket. Përfunduar me një ventilator të heshtur NF-A9x14 HS PWM 92 mm dhe paste përçuese të nxehtësisë NT-H1, NH-L9i chromax krijon një zgjidhje premium për përdoruesit që kërkojnë një ftohës ultra kompakt që duket aq mirë sa ftoh. Ai arrin një nivel zhurme maksimale 23.6 dB dhe një shpejtësi të ventilatorit prej 600 - 2500 rpm. ± 10%. Është dizajnuar për prizat Intel 115X. * Mund të instalohet edhe në një prizë AMD AM4 pasi të keni blerë paketën e montimit NM-AM4-L9aL9i.
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Lloji i baterisë:
Alumin, plastikë
Madhësia e ventilatorit:
92 x 92
Drita e pasme:
Jo
Kodi:
NH-L9i chromax.black
Numri i ftohësve:
1
Socket slot:
AMD AM4, Intel 1150, Intel 1151, Intel 1155, Intel 1156
Shpejtësia e ftohësit rpm:
2500
Përmasat mm:
95 x 23 x 95
Pesha g:
385
Niveli i zhurmës dB:
23.6
Lartësia e ftohësit mm:
37
Lansuar më:
25. 10. 2019
Prodhuesi:
Noctua
Ueb-i i prodhuesit:
Noctua.at
Lloji i ftohësit:
Aktiv
Kontroll i shpejtësisë:
Automatik (dhe gjithashtu përmes përshtatësit)
Lidhës:
4pin (PWM)
EAN:
9010018000191
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Ftohës Noctua NH-L8i chromax, i zi
64.68 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo