1 / 1
Продадено
Слика на Футрола за телефон EPICO 6,5 ", сива

Футрола за телефон EPICO 6,5 ", сива

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
27.46 €
19.34 €
со ДДВ Без ДДВ 16.39 €
Заштеди 8.12 €
-30%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Лансиран:
15. 8. 2019
Гаранција за производителот:
1 година
Користено со:
Универзална
Наменето за:
слушалки
Користи со брендови:
Универзална
Код:
9915141900005
Максимални дијагонални инчи на екранот:
6.5
Производител:
EPICO
Веб-страница на производителот:
Myepico.com
Боја:
Град
Вид на обвивка:
Спорт
EAN:
8716309026116
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Футрола за телефон EPICO 6,5 ", сива
19.34 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ